Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Szkoleń

Location:

Warszawa, Masovian, PL

Type of contract:  Temporary
Posting date:  6 May 2024
Job offer reference:  172321

Założona w 1828, firma Bureau Veritas jest światowym liderem branży TIC (Testing, Inspection and Certification). Dostarczamy wysokiej jakości usługi wspierając na co dzień klientów w spełnianiu stale rosnących wymagań związanych z jakością, bezpieczeństwem i higieną pracy, ochroną środowiska oraz odpowiedzialnością społeczną. Grupa, działająca w 140 krajach i zatrudniająca ponad 77 000 pracowników, aktywnie uczestniczy w tworzeniu standardów jakości na świecie. Kluczowe wartości Bureau Veritas to integralność i etyka, bezstronność, niezależność, orientacja na klienta oraz bezpieczeństwo w pracy. Jako firma zorientowana na ciągle zmieniające się potrzeby klientów - dynamicznie reagujemy na wyzwania współczesnego świata, dostosowując swoją ofertę do obecnych realiów.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Migdałowa 4

CHCEMY POWIERZYĆ CI NASTĘPUJĄCE ZADANIA:

1. Planowanie i organizacja szkoleń:

  • Rezerwacja miejsca szkolenia.
  • Bieżące informowanie uczestników szkolenia o sprawach organizacyjnych.
  • Rezerwacja noclegów dla uczestników, jeśli jest to wymagane.
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych i certyfikatów dla uczestników.

2. Wysyłanie ofert handlowych:

  • Przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych potencjalnym klientom.
  • Monitorowanie odpowiedzi i podejmowanie działań w celu pozyskania nowych klientów.

3. Fakturowanie oraz raportowanie bieżących wyników Działu Szkoleń:

  • Wystawianie faktur za szkolenia i inne usługi.
  • Raportowanie bieżących wyników działu, w tym dochodów, wydatków i zysków.

4. Administracja stroną internetową (wordpress):

  • Wprowadzanie informacji o planowanych szkoleniach i eventach na stronę internetową.
  • Aktualizacja treści, w tym harmonogramów szkoleń, opisów kursów itp.

5. Wysyłanie mailingów szkoleniowych w celach marketingowych:

  • Tworzenie treści mailingowych promujących nadchodzące szkolenia.
  • Zarządzanie listami mailingowymi i wysyłanie wiadomości do potencjalnych uczestników.

DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI:

  • Posiadasz 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy administracyjnej,
  • Jesteś dobrze zorganizowany/a oraz potrafisz efektywnie planować swój czas pracy,
  • Masz doskonałe zdolności komunikacyjne, ponieważ będziesz w kontakcie z wieloma osobami jednocześnie,
  • Znasz pakiet Microsoft Office,
  • Lubisz pracować samodzielnie, ale również potrafisz efektywnie współpracować w zespole,
  • Masz pozytywne nastawienie i chęć do pracy - reszty Cię nauczymy!

DOŁĄCZAJĄC DO NAS MOŻESZ LICZYĆ NA:

  • Pracę wśród ludzi z pasją, w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Mnóstwo ciekawych wyzwań zawodowych,
  • Umowę zlecenie lub umowę o pracę na zastępstwo (okres 24 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy),
  • Wsparcie merytoryczne,
  • Ciekawe benefity, o których opowiemy podczas spotkania.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bureau Veritas Polska Sp z o.o. (administratora danych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1). Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

READY TO LEAVE YOUR MARK IN A SMARTER SOCIETY?