Specjalista ds. Administracji i Planowania Inspekcji

Lokalizacja:

Katowice, Śląskie, PL

Typ posady:  Czas nieokreślony
Data:  7 wrz 2024
Pole niestandardowe 2:  175956

Założona w 1828, firma Bureau Veritas jest światowym liderem branży TIC (Testing, Inspection and Certification). Dostarczamy wysokiej jakości usługi wspierając na co dzień klientów w spełnianiu stale rosnących wymagań związanych z jakością, bezpieczeństwem i higieną pracy, ochroną środowiska oraz odpowiedzialnością społeczną. Grupa, działająca w 140 krajach i zatrudniająca ponad 80 000 pracowników, aktywnie uczestniczy w tworzeniu standardów jakości na świecie. Kluczowe wartości Bureau Veritas to integralność i etyka, bezstronność, niezależność, orientacja na klienta oraz bezpieczeństwo w pracy. Jako firma zorientowana na ciągle zmieniające się potrzeby klientów - dynamicznie reagujemy na wyzwania współczesnego świata, dostosowując swoją ofertę do obecnych realiów.

Specjalista ds. Administracji i Planowania

Miejsce Pracy: Katowice

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Planowanie i uzgadnianie inspekcji w naszym biurze w Katowicach,
  • Monitorowanie zgodności realizacji z umową/zleceniem w porozumieniu z klientami, inspektorami oraz przełożonym,
  • Kontrola kompletności dokumentacji zrealizowanych zleceń oraz jej archiwizowanie,
  • Kontrola kosztów i przychodów oraz fakturowanie i rozliczanie zrealizowanych zleceń,
  • Sporządzanie wymaganych sprawozdań zgodnie z przyjętymi procedurami.

NASZE WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, ponieważ pracujemy w międzynarodowym środowisku,
  • Pozytywne nastawienie i chęć do pracy - reszty Cię nauczymy,
  • Elastyczne podejście do realizacji zadań, w dynamicznie zmieniającym się środowisku, bo nasza praca wymaga szybkich decyzji,
  • W realizacji zadań z pewnością pomogą Ci systematyczność, dokładność i rzetelność,
  • Wesprzemy Cię w każdym momencie ale doskonała organizacja pracy własnej musi być po Twojej stronie,
  • Zadania polegają na pracy z danymi, więc z pewnością pomoże Ci dobra znajomość obsługi MS Office, a zwłaszcza xls,
  • Twoje wykształcenie – będzie świetnie, jeśli ukończone studia masz już za sobą ale równie dobrze możesz być w trakcie nauki.

Mile widziane:

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku, w pracy administracyjnej związanej z koordynacją,
  • Masz lub zdobywasz wykształcenie techniczne.

JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ ZAPEWNIMY CI:

  • Pełne wsparcie i wdrożenie,
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji, która jest odpowiedzialnym pracodawcą,
  • Ciekawe wyzwania zawodowe i stałą możliwość podnoszenia kwalifikacji w branży TIC,
  • Doskonały start zawodowy – jeśli to Twoja pierwsza praca.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bureau Veritas Polska Sp z o.o. (administratora danych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1). Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

READY TO LEAVE YOUR MARK IN A SMARTER SOCIETY?