Accountant AP

Místo:

Prague, The City of Prague, CZ

Typ pracovního místa:  pracovní poměr na dobu neurčitou
Datum:  30.11.2022
Vlastní pole 2:  142434

BUREAU VERITAS JE SVĚTOVÝ LEADER V TESTOVÁNÍ, INSPEKČNÍCH A CERTIFIKAČNÍCH SLUŽBÁCH

Bureau Veritas je nadnárodní společnost působící ve více než 140 zemích světa. Společnost Bureau Veritas jako celosvětový leader v oblasti posuzování shody a certifikačních služeb v oblasti kvality, ochrany zdraví a bezpečnosti, životního prostředí a sociální odpovědnosti (QHSE) pomáhá svým klientům zlepšit jejich výkony tím, že nabízí služby a inovativní řešení, která zajistí, že jejich výrobky, infrastruktury a procesy splňují mezinárodní normy a místní předpisy.

Náplň práce:

Pro oblast AP

  • Zpracování příchozích faktur
  • Příprava týdenních plateb
  • Kontrola otevřených položek
  • Zúčtování vnitropodnikových závazků
  • Spolupráce při realizaci externích finančních auditů či kontrol ze strany státních orgánů a implementace nápravných opatření; odpovědnost z případných sankcí plynoucích z porušení stanovených odpovědností
  • Poskytování potřebných finančních informací v rámci společnosti v souladu s pokyny nadřízeného
  • Spolupráce při přípravě měsíčního, kvartálního a ročního finančního hlášení dle pokynů nadřízeného
  • Spolupráce s ostatními podpůrnými funkcemi společností BV (např. HR, IT, TQM)
  • Zastupitelnost v rámci dalších účetních procesů (AP, AR, GL)

Požadujeme:

  • Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • 2 roky praxe v účetnictví AP
  • Aktivní znalost anglického jazyka, znalost německého jazyka výhodou
  • PC dobrá znalost (Word, Excel)
  • Schopnost samostatné a týmové práce
  • Velmi dobré organizační a metodické schopnosti, schopnost plnit krátkodobé termíny
  • Znalost relevantní národní legislativy výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti a účast na zajímavých projektech pro prestižní klienty v oboru
  • Práci na plný pracovní úvazek
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Stravenky 120,-Kč/den
  • Cafeteria až 12.000,-Kč/rok
  • Příspěvek od zaměstnavatele na penzijní připojištění 450,-Kč/měsíčně
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days na kalendářní rok
  • Podpora při profesním vzdělávání (cizí jazyk, školení)
  • MultiSport karta
  • Místo výkonu práce: Praha

Nástup : dle dohody, ihned (pracovní smlouva na dobu neurčitou)

*Tento seznam není vyčerpávající a může se změnit.

Těšíme se na Vaši žádost.

READY TO LEAVE YOUR MARK IN A SMARTER SOCIETY?