Team leader AP

Místo:

Prague, The City of Prague, CZ

Typ pracovního místa:  pracovní poměr na dobu neurčitou
Datum:  15.9.2022
Vlastní pole 2:  142435

SVĚTOVÝ LEADER V TESTOVÁNÍ, INSPEKČNÍCH A CERTIFIKAČNÍCH SLUŽBÁCH

Bureau Veritas nabízí dynamické a vzrušující pracovní příležitosti, atraktivní ohodnocení a balíček benefitů včetně příležitosti hrát důležitou roli v globální organizaci. Pokud byste rádi pracovali v dynamickém prostředí a hledali jste příležitost stát se součástí skvělého týmu odborníků, prosíme Vás, abyste se ještě dnes přihlásili online.

Společnost Bureau Veritas je zaměstnavatelem rovných příležitostí a jako taková hledá, přijímá, školí a podporuje osoby ve všech pracovních zařazeních bez ohledu na rasu, barvu pleti, náboženství, pohlaví, národnost, zdravotní postižení, věk, rodinný stav, občanství, sexuální orientaci, genetické dispozice, status chráněného veterána nebo jiné charakteristiky, které nejsou spojeny s prací.

Tato pozice je zodpovědná za zajištění rovných příležitostí v zaměstnání, především pak za to, že se při rozhodování o výběru, umístění/zařazení, povýšení, školeních, pracovních úkonech, organizačních změnách a dalších oblastech týkajících se zaměstnanců zachází se všemi osobami stejně a na základě zásluh.

Náplň práce: pro oblast AP

  • Zpracování příchozích faktur
  • Příprava týdenních plateb
  • Kontrola otevřených položek
  • Zúčtování vnitropodnikových závazků
  • Spolupráce při realizaci externích finančních auditů či kontrol ze strany státních orgánů a implementace nápravných opatření
  • Poskytování potřebných finančních informací v rámci společnosti v souladu s pokyny nadřízeného
  • Spolupráce při přípravě měsíčního, kvartálního a ročního finančního hlášení dle pokynů nadřízeného
  • Zodpovědnost za včasnost a přesnost reportování dle požadavků finančního sytému společností BUREAU VERITAS
  • Příprava reportů a roční účetní závěrky
  • Podpora finančního kontrolora ve všech formách
  • Řízení a hodnocení činnosti podřízených
  • Schvalování dovolených a HO v rámci svého týmu
  • Spolupráce s ostatními podpůrnými funkcemi společností BUREAU VERITAS (např. HR, IT, TQM)
  • Optimalizace práce v AP procesech
  • Zastupitelnost v rámci účetních procesů AP

Požadujeme:

  • Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • 3-4 roky praxe pro oblast AP
  • Zkušenost s vedením menšího týmu
  • Aktivní znalost německého a anglického jazyka
  • PC velmi dobrá znalost (Word, Excel)
  • Velmi dobré organizační a metodické schopnosti, schopnost plnit krátkodobé termíny
  • Schopnost samostatné a týmové práce
  • Znalost relevantní národní legislativy
  • Přesnost, pečlivost a včasnost reportování

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti a účast na zajímavých projektech pro prestižní klienty v oboru
  • Práci na plný pracovní úvazek,
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Stravenky 120,-Kč/den
  • Cafeteria až 12.000,-Kč/rok
  • Příspěvek od zaměstnavatele na penzijní připojištění 450,-Kč/měsíčně
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days na kalendářní rok
  • Podpora při profesním vzdělávání (cizí jazyk, školení)
  • MultiSport karta
  • Místo výkonu práce: Praha

  • Nástup : dle dohody, ihned

(pracovní smlouva na dobu neurčitou)

READY TO LEAVE YOUR MARK IN A SMARTER SOCIETY?