Inspection technician for gas and pressure

Location:

Uherské Hradiště, Zlin Region, CZ

Type of contract:  Fixed term
Posting date:  16 Sep 2024
Job offer reference:  173433

SVĚTOVÝ LEADER V TESTOVÁNÍ, INSPEKČNÍCH A CERTIFIKAČNÍCH SLUŽBÁCH

Bureau Veritas nabízí dynamické a vzrušující pracovní příležitosti, atraktivní ohodnocení a balíček benefitů včetně příležitosti hrát důležitou roli v globální organizaci. Pokud byste rádi pracovali v dynamickém prostředí a hledali jste příležitost stát se součástí skvělého týmu odborníků, prosíme Vás, abyste se ještě dnes přihlásili online.

Společnost Bureau Veritas je zaměstnavatelem rovných příležitostí a jako taková hledá, přijímá, školí a podporuje osoby ve všech pracovních zařazeních bez ohledu na rasu, barvu pleti, náboženství, pohlaví, národnost, zdravotní postižení, věk, rodinný stav, občanství, sexuální orientaci, genetické dispozice, status chráněného veterána nebo jiné charakteristiky, které nejsou spojeny s prací.

Tato pozice je zodpovědná za zajištění rovných příležitostí v zaměstnání, především pak za to, že se při rozhodování o výběru, umístění/zařazení, povýšení, školeních, pracovních úkonech, organizačních změnách a dalších oblastech týkajících se zaměstnanců zachází se všemi osobami stejně a na základě zásluh.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

  • Prohlídka revidovaného plynového / tlakového zařízení, zjištění zjevných závad
  • Měření plynových / tlakových zařízení
  • Zkouška funkčnosti prvků zajišťujících bezpečnost revidovaného plynového / tlakového zařízení
  • Kontrola správnosti technické dokumentace
  • Vypracování zprávy o revizi plynového / tlakového zařízení
  • Školení osob odpovědných
  • Školení obsluh plynového / tlakového zařízení dle nařízení vlády č. 191/2022 Sb. a č. 192/2022 Sb.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • Ukončené vzdělání v oboru strojní nebo elektro pro plynová / tlaková zařízení
  • Platné osvědčení o odborné způsobilosti k provádění revizí plynových / tlakových zařízení
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Samostatná i týmová práce
  • Uživatelská znalost práce s PC
  • Příjemné vystupování

CO U NÁS ZÍSKÁTE?

  • Perspektivní pracovní pozici v Bureau Veritas – ekonomicky stabilní zaměstnavatel.
  • Samostatnou, zodpovědnou práci, která Vás bude bavit.
  • Motivující finanční ohodnocení.
  • Možnost rozvíjet svůj profesní a osobní potenciál, možnost dalšího vzdělávání.
  • Inspirující a přátelský pracovní kolektiv.
  • Týden dovolené navíc, celkem tedy 5 týdnů dovolené.
  • Kurzy anglického jazyka, pro podporu a vylepšení Vašich znalostí.
  • Dostanete prostor pro seberealizaci a profesní i kariérní růst. Rádi přivítáme Váš svěží náhled.

Benefity

Bonusy, 5 týdnů dovolené, mobilní telefon, notebook, možnost napracovat si hodiny, stravenky, firemní vzdělání a osobní rozvoj, služební vůz i pro soukromé účely, možnost práce z domova.

*Tento seznam není vyčerpávající a může se změnit.

Těšíme se na Vaši žádost.

READY TO LEAVE YOUR MARK IN A SMARTER SOCIETY?