Samodzielna/y Księgowa/y

Location:

Warsaw, Masovian, PL

Type of contract:  Permanent
Posting date:  10-Jun-2022
Job offer reference:  117703

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Miejsce pracy: Warszawa Natolin, ul. Migdałowa 4

Droga Kandydatko, Drogi Kandydacie, prowadzimy rekrutację do naszego kilkuosobowego działu Finansowego na stanowisko Samodzielnego Księgowego / Samodzielnej Księgowej. Bezpośrednie raportowanie będzie odbywało się do Dyrektora Finansowego.

Jeżeli jesteś otwarta/ otwarty na nowe wyznania zawodowe oraz na zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego w branży TIC – szukamy właśnie Ciebie!

Twoje zadania:

  • Udział w zamknięciu miesiąca, kwartału i roku,
  • Analiza kont bilansowych i wynikowych,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT,JPK)
  • Sporządzanie bilansu, rachunku wyników oraz innych sprawozdań wymaganych przez prawo,
  • Wsparcie Dyrektora Finansowego przy sporządzeniu raportów na potrzeby firmy i Zarządu,
  • Odpowiedzialność za analizę należności oraz kontakt z zewnętrzną firmą windykacyjną,
  • Zapewnienie zgodności z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne w zakresie rachunkowości i finansów,
  • 3-5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość prawa w zakresie rachunkowości i zagadnień podatkowych,
  • Mile widziana znajomość programu JD Edwards lub innego systemu klasy ERP.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Umowę na okres próbny, kolejną na czas nieokreślony,
  • Szansę poszerzania wiedzy i doświadczenia w różnych obszarach księgowości,
  • Możliwość poznania procesów biznesowych oraz ich przebiegu u lidera branży TIC,
  • Możliwość pracy hybrydowej,
  • Pełne wdrożenie oraz wsparcie merytoryczne Dyrektora Finansowego,
  • Pracę w bardzo dobrej, stabilnej firmie, która jest odpowiedzialnym pracodawcą,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, karta sportowa lub bilety do kina).

READY TO LEAVE YOUR MARK IN A SMARTER SOCIETY?