Loading...

Przedstawiciel Handlowy

Location:

Warszawa, Masovian, PL

Type of contract:  Permanent
Posting date:  Jun 12, 2021
Job offer reference:  78906

Założona w 1828 roku Grupa BUREAU VERITAS jest międzynarodowym liderem specjalizującym się w zarządzaniu jakością, bezpieczeństwem i ochroną środowiska oraz usługach inżynierii przemysłowej i budowlanej. Grupa, działająca w 140 krajach i zatrudniająca ponad 73 000 pracowników, aktywnie uczestniczy w tworzeniu standardów jakości na świecie.

BUREAU VERITAS Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na nowo utworzone stanowisko.

Lubisz kontakt z ludźmi i swoją dalszą karierę zawodową wiążesz z pracą w sprzedaży? Masz pozytywne nastawienie, chęć do pracy i nauki oraz elastyczne podejście w działaniu? Masz doświadczenie w sprzedaży i chcesz spróbować swoich sił w B2B? Potrafisz nawiązywać i podtrzymywać dobre relacje z klientami oraz współpracownikami, nawet wtedy, gdy nie zgadzasz się z ich opiniami? Interesuje Cię praca w miedzynarodowym środowisku? Szukasz firmy, gdzie bedziesz wykorzystać swoją znajomość angielskiego w codziennej pracy? Bliskie są Ci takie wartości jak zaufanie, ambicja, pokora, odpowiedzialność oraz otwartość na integrację i różnorodność?  Świetnie! Kogoś takiego szukamy na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży usług TIC

CHCEMY POWIERZYĆ CI NASTĘPUJĄCE ZADANIA:

  • Sprzedaż usług z obszaru systemów zarządzania, np. jakością, środowiskiem i odpowiedzialnością społeczną biznesu,
  • Obsługę przetargów i zapytań ofertowych od klientów,
  • Uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych,
  • Udział w międzynarodowych projektach rozwoju usług.

DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI:

  • Masz chęć rozwoju w obszarze B2B i doświadczenie w sprzedaży,
  • Znasz język angielski, na tyle swobodnie, aby bez przeszkód komunikować się z kolegami z innych krajów, a także pracować z dokumentami w tym języku.
  • MS Office nie ma dla Ciebie tajemnic i łatwo przyswajasz nowe technologie,
  • Masz prawo jazdy i jesteś gotowy na podróże służbowe,
  • Masz za sobą studia, chociaż Twoje doświadczenie i umijętności, są dla nas ważniejsze.

PRZYŁĄCZAJĄC SIĘ DO NAS MOŻESZ LICZYĆ NA:

  • Pracę wśród ludzi z pasją i możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Ciekawe wyzwania zawodowe i możliwość zdobycia wiedzy z zakresu systemów zarządzania,
  • Realną możliwość rozwoju w stabilnej branży TIC (Testing, Inspection, Certification),
  • Oczywiście mamy też inne benefity, o których opowiemy na spotkaniu.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bureau Veritas Polska Sp z o.o. (administratora danych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1). Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

READY TO LEAVE YOUR MARK IN A SMARTER SOCIETY?