Ładowanie...

Samodzielna/y Księgowa/y - interim

Lokalizacja:

Warszawa, Mazowieckie, PL

Typ posady:  Czas określony
Data:  2021-11-04
Pole niestandardowe 2:  99642

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Migdałowa 4

Poszukujemy osoby, która dołączając do naszej organizacji wesprze dział Księgowości w codziennych zadaniach. Raportowanie odbywa się bezpośrednio do Dyrektora Finansowego.

Zadania:

  • Udział w zamknięciu miesiąca, kwartału i roku,
  • Analiza kont bilansowych i wynikowych,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT,JPK)
  • Sporządzanie bilansu, rachunku wyników oraz innych sprawozdań wymaganych przez prawo,
  • Wsparcie Dyrektora Finansowego przy sporządzeniu raportów na potrzeby firmy i Zarządu,
  • Odpowiedzialność za analizę należności oraz kontakt z zewnętrzną firmą windykacyjną,
  • Zapewnienie zgodności z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne w zakresie rachunkowości i finansów,
  • 3-5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość prawa w zakresie rachunkowości i zagadnień podatkowych,
  • Mile widziana znajomość programu JD Edwards lub innego systemu klasy ERP.

Oferujemy:

  • Umowę na zastępstwo,
  • Możliwość pracy hybrydowej,
  • Pełne wsparcie i wdrożenie,
  • Pracę w bardzo dobrej firmie, która jest odpowiedzialnym pracodawcą.

READY TO LEAVE YOUR MARK IN A SMARTER SOCIETY?