Operational manager

Location:

Prague, Central Bohemian Region, CZ

Type of contract:  Permanent
Posting date:  07-Aug-2022
Job offer reference:  135105

SVĚTOVÝ LEADER V TESTOVÁNÍ, INSPEKČNÍCH A CERTIFIKAČNÍCH SLUŽBÁCH

Bureau Veritas nabízí dynamické a vzrušující pracovní příležitosti, atraktivní ohodnocení a balíček benefitů včetně příležitosti hrát důležitou roli v globální organizaci. Pokud byste rádi pracovali v dynamickém prostředí a hledali jste příležitost stát se součástí skvělého týmu odborníků, prosíme Vás, abyste se ještě dnes přihlásili online.

Společnost Bureau Veritas je zaměstnavatelem rovných příležitostí a jako taková hledá, přijímá, školí a podporuje osoby ve všech pracovních zařazeních bez ohledu na rasu, barvu pleti, náboženství, pohlaví, národnost, zdravotní postižení, věk, rodinný stav, občanství, sexuální orientaci, genetické dispozice, status chráněného veterána nebo jiné charakteristiky, které nejsou spojeny s prací.

Tato pozice je zodpovědná za zajištění rovných příležitostí v zaměstnání, především pak za to, že se při rozhodování o výběru, umístění/zařazení, povýšení, školeních, pracovních úkonech, organizačních změnách a dalších oblastech týkajících se zaměstnanců zachází se všemi osobami stejně a na základě zásluh.

Náplň:

  • Odpovědnost za včasné plánování auditů efektivním a produktivním způsobem s použitím interního systému
  • Práce v databázích a interních systémech
  • Zajištění efektivní komunikace s auditory, zákazníky, členy auditního týmu apod.
  • Koordinace a řešení auditů pro-aktivním způsobem
  • Vést a školit podřízené zaměstnance – individuální přístup, motivace, ohodnocení a zpětná vazba
  • Poskytnout technickou podporu ve vlastním týmu
  • Monitorovat činnosti/výkony oddělení
  • Kooperace a reporting přímému nadřízenému
  • Odpovědnost za komplexní řízení auditu do jeho uzavření
  • Plánovat, připravovat, udržet a hodnotit zákaznické kontakty
  • Zastupování Certifikačního manažera v jeho nepřítomnosti
  • Administrativní podpora napříč odděleními

Požadujeme:

  • Ukončené středoškolské / vysokoškolské vzdělání
  • Zkušenosti v oboru certifikace výhodou
  • Velmi dobrá znalost angličtiny
  • Velmi dobrá znalost práce na PC a znalost relevantních SW
  • Praktická zkušenost s Office 365
  • Dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Samostatnost a zodpovědnost, důslednost, systematičnost
  • Odolnost stresu, flexibilita, loajalita ke společnosti

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti a účast na zajímavých projektech pro prestižní klienty v oboru
  • Práci na plný pracovní úvazek
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Stravenky 120,-Kč/den
  • Cafeteria až 12.000,-Kč/rok
  • Příspěvek od zaměstnavatele na penzijní připojištění 450,-Kč/měsíčně
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days na kalendářní rok
  • Podpora při profesním vzdělávání (cizí jazyk, školení)
  • Příspěvek na MultiSport kartu
  • Místo výkonu práce: Praha
  • Nástup : dle dohody, ihned (pracovní smlouva na dobu neurčitou)

READY TO LEAVE YOUR MARK IN A SMARTER SOCIETY?